🇧🇪 Gratis levering vanaf 30€ aankopen 🇧🇪 | 🇫🇷 Gratis levering vanaf 70€ aankopen 🇫🇷

Set van 2 beige antislipsokken - Lassig

Maat: 23-26 (2-4 jaar)

€13,95

0M | 50-51cm
1M | 54-56cm
3M | 61-63cm

6M | 65-68cm

9M | 72-75cm

12M | 80-82cm

18M | 85-87cm

24M | 90-93cm

36M | 95-98 cm
4 jaar | 100-104cm

⚠️ Ons merk "Petit Bateau" is kleiner dus kijk naar de cm hierboven vermeld ⚠️

Set van 2 beige antislip sokken van Lassig

Met de antislipsokken (beige) van LÄSSIG kunnen kleine ontdekkingsreizigers in alle veiligheid op avontuur.
De siliconen pads zorgen voor een goede stabiliteit, het biologische katoen en de elastische band zorgen voor comfort.

Beschrijving :

De antislipsokken van biologisch katoen beschermen niet alleen kleine voetjes tegen de kou, maar zorgen ook voor een stevige stand op gladde oppervlakken.

Praktische details zoals de elastische band houden ze op hun plaats en door de zachte kleuren passen de sokken bij elke outfit.

LÄSSIG antislipsokken zijn verkrijgbaar in sets van 2, in 4 maten: 15–18, 19–22, 23–26 en 27–30.

certificaat : PETA-goedgekeurd veganistisch logo

Algemene specificaties:

  • Materiaal: 89% biologisch katoen, 10% polyamide, 1% elastaan
  • Verzorging: machinewasbaar op 30°C op fijne cyclus